Klussendagen 22 februari en 1 maart 9.00 uur

Klussendagen 22 februari en 1 maart 9.00 uur

Zaterdag 22 februari en zaterdag 1 maart zijn er weer klussendagen op het korfbalveld.

Omdat zowel de kantine op dit moment wordt opgepimpt en er een dassenraster moet worden geplaatst is de jaarlijkse klussendag uitgebreid naar 2 dagen. Hieronder een opsomming wat er globaal moet gebeuren:

Kantine/kleedboxen/materiaalberging

– De kantine pimpcommissie is bezig met divers schilderwerk en timmerwerk, hier zijn al diverse mensen persoonlijk voor benaderd maar hulp is altijd welkom.

– Er moet in de kantine een aantal aansluitpunten voor het water, gas en elektriciteit worden aangepast. Hier wordt nog gezocht naar iemand die dit goed kan.

– Materialenberging moet worden opgeruimd.

– Kleedboxen moeten worden schoongemaakt.

– Kantine buitenom moet worden schoongemaakt.

 

Buiten

– Om het veld heen wordt een “dassenstek” gemaakt.

We kunnen dit realiseren door een bijdrage van de stichting Bas Backer. Het volgende moet hier voor gebeuren

* Een sleuf van 30 cm breed en 20 cm diep moet worden gegraven. Achter de reclameborden langs zal dit handmatig moeten. Voor de rest van het veld wordt dit door een minikraan gedaan.

* Er moeten stekpaaltjes worden geslagen

* Het gaas moet worden bevestigd.

 

– De reclameborden moeten worden schoongemaakt.

– Er moeten een aantal reclameborden worden omgehangen.

 

Er moet dus veel gebeuren maar vele handen maken licht werk. Graag horen we wat iedereen graag zou willen doen zodat we jullie als vrijwilliger efficiënt in kunnen zetten. Jullie mogen dit doorgeven aan Harmen (h_oenema@hotmail.com of 06-45460361).

Met z’n allen moet dit wel weer gaan lukken…..onder het mom van “net stinne der hinne”!