Op zaterdag 3 september speelde Harich 2 een wedstrijd tegen AVO 4 in Assen. De opstelling was als volgt aanval: Jacob, Luut, Marrit en Hilde Verdediging: Peter, Ype, Nynke en Wilma. Als wissels hadden we Jornt, Anna en Sita mee.
De wedstrijd begon goed door een doelpunt van Luut. Hij scoorde door te wachten bij de korf en op het juiste moment startte hij uit waardoor hij op een mooie afstand vrij stond en de bal kon scoren. Vervolgens wist AVO ook te scoren waardoor de score weer gelijk werd. AVO vervolgde de wedstrijd goed waardoor zij de voorsprong konden pakken en zij een verschil maakten van 9-4.
De laatste paar minuten voor rust wisten wij ons te herpakken en begonnen beter te spelen. Marrit werd voor Sita gewisseld. Wij begonnen te scoren en konden het verschil verkleinen naar een score van 9-8 vlak voor rust.
Na de rust kregen we gelijk weer een strafworp tegen waardoor AVO uitliep naar 10-8. Door goed spel en twee mooie goals van Jacob kwamen wij weer gelijk op 11-11. Daarna werd het ook nog 12- 12 daarna ging het niet meer gelijk op. AVO begon weer te scoren en zijn maakten er een verschil van 17-12 van. Aan het einde maakte Jornt ook nog zijn debuut. Vervolgens brachten zij nog een paar wissels in. Daardoor wisten ze de voorsprong vast te houden en uiteindelijk werd de eindstand 22-16.